sesja narzeczeńska nad Wisłą Sesje narzeczeńskie

Dominika & Michał, sesja narzeczeńska

Pamiętacie to uczucie okropnego mrozu – takiego, że aż pieką palce i skóra na twarzy? Albo odgłos trzeszczącego śniegu pod butami? Ostatnia (prawdziwa) zima odwiedziła Warszawę tylko na dwa tygodnie. Spadło dużo śniegu, było mroźno, pięknie, słonecznie. I w tym właśnie momencie odbyła się pewna zimowa sesja narzeczeńska nad Wisłą, której bohaterami zostali Dominika i Michał.

Zimowa sesja narzeczeńska nad Wisłą

Zima jest magiczną porą roku pod warunkiem, że jest śnieg, który daje dużo frajdy i możliwości podczas sesji zdjęciowych. Przyszłe pary młode w końcu zaczęły to dostrzegać i doceniać zimowe miesiące pod kątem planowania zdjęć, czy nawet całego ślubu i wesela. Mimo, że według kalendarza niedługo mamy wiosnę, to tak naprawdę do końca jeszcze nie wiadomo, czy to w ogóle prawda, że ona przyjdzie, w związku z czym bez skrupułów prezentujemy Wam dzisiejsze zimowe zdjęcia.

Dzisiejsza sesja narzeczeńska nad Wisłą pełna jest śniegu, co nam się bardzo podoba. Oczywiście, trzeba mieć sporo szczęścia, żeby trafić na odpowiedni zimowy moment, ale tutaj chodzi nam o coś więcej. Fotograf Michał Najberg (Vasco Images) zrobił ze śniegu trzeciego bohatera sesji, dzięki czemu kadry są pełne bieli. Są również niemal monochromatyczne, uporządkowane, przemyślane, konsekwentne. Panuje niczym niezakłócony spokój i nic nie burzy idealnego tła.

No i ten różowy płaszcz Dominiki, który tak idealnie wkomponował się kolorystycznie w plener. Dodał pastelowego smaczku tej sesji. W tle piękna Warszawa, spokój, słońce i nietknięta (oczywiście tylko pozornie, bo to jednak ciągle miasto) przyroda. Idealnie na zimowy spacer i sesję.

Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze