sesja w stylu vintage Sesje plenerowe

Dominika & Mateusz, elegancja w stylu vintage

Piękna para w pięknym wnętrzu, a do tego uchwycona okiem sprawnego fotografa po prostu musi dać świetny efekt! Lubimy lekkie i jasne sesje, gustowne i pełne uśmiechu i miłości, a do tego tak naturalne. O wyższości zdjęć na tle przyrody nad tymi w zabudowaniach można by dyskutować (w zależności od preferencji), ale co, jeśli znacie fajne wnętrze – takie z charakterem, które nada sesji ciekawego stylu? Dominika i Mateusz wraz z fotografami postawili na klimatyczną i romantyczną restaurację z duszą i pełną sentymentalnych dodatków w stylu vintage.

Urocza sesja w stylu vintage

Ta urocza sesja w stylu vintage, którą zafundowali sobie Dominika i Mateusz, to dzieło ich współpracy z duetem cudownych fotografów, którzy lubią niebanalne scenerie i potrafią wyciągnąć z nich to, co najfajniejsze tworząc niesamowity klimat. Eleganckie stroje pary mieszają się z postarzanym wnętrzem restauracji. Kolory, architektura i meble (zwłaszcza pasiasty kosz!) oddają ducha starego pensjonatu nad wodą, a fajnym akcentem są nasze ulubione różowe balony z girlandą. Dominika wygląda cudownie w lekkiej i modnej sukience od polskiego projektanta, do której idealnie pasuje piękny wianek. Mateusz z kolei, to bardzo elegancki i dobrze ubrany pan młody. Para idealna!

Dominika i Mateusz…

„Oboje z mężem unikamy aparatu jak ognia, jednak dzięki temu, że to była nasza druga sesja zdjęciowa z sympatycznym małżeństwem Orłowskich wiedzieliśmy, że to będzie czysta przyjemność. Pierwotnie sesja miała się odbyć na świeżym powietrzu, niestety pogoda nas nie rozpieszczała. Kiedy zaproponowano nam Fregatę, od razu się zgodziliśmy. To miejsce ma w sobie magię! Zarówno jego położenie, jak i wnętrze przenoszą gości w inny świat. Zależało nam, aby zdjęcia pokazywały nasze szczęście i miłość między nami, aby były klimatyczne i swobodne. Wszystko to udało się uzyskać dzięki Monice i Michałowi. Ich nieprawdopodobny dar wydobywania z ludzi tego co najpiękniejsze spowodował, że jesteśmy posiadaczami wymarzonych zdjęć z sesji poślubnej!”

Fotografia: Michał Orłowski|Miejsce: Pensjonat Fregata|Suknia: Gala|Garnitur i buty pana młodego: Giacomo Conti|Wianek i kwiat do butonierki: KT Kwiatowe Studio|Makijaż i włosy: Sensual
Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze