zalety sesji narzeczeńskiej Współpraca z firmami

Dlaczego warto mieć sesję narzeczeńską?

Sesje zdjęciowe par zwykle kojarzą się z sesjami ślubnymi. Tymczasem coraz popularniejsze stają się sesje narzeczeńskie, które wykonuje się na kilka miesięcy przed ślubem i które mają nieco inny charakter niż fotografie ślubne. Jakie są zalety sesji narzeczeńskiej? Nie ma obawy, że suknia się pobrudzi, a kołnierzyk koszuli nie uciska szyi. Czujecie się swobodniej, luźniej, dzięki czemu fotografie są bardziej spontaniczne i naturalne.

wyprzedaz Image Banner 750 x 100

Zalety sesji narzeczeńskiej

Narzeczeństwo to piękny okres w życiu, pełen radości, miłości i bliskości, a zarazem jeden z pierwszych etapów Waszej miłosnej historii. I te piękne uczucia warto uwiecznić na zdjęciach. Mogą one być początkiem fotograficznej podróży, której dalszymi etapami będą fotografie ślubne, ciążowe i rodzinne. Zdjęcia zostaną z Wami na zawsze i będą wspaniałą pamiątką zarówno dla Was jak i dla Waszych dzieci.

Większość osób kojarzy sesje zdjęciowe z dużym przedsięwzięciem, w które zaangażowanych jest mnóstwo osób: fotograf, asystent, oświetleniowiec, stylista, makijażystka czy fryzjer. Nic bardziej mylnego. Nikt nie czułby się swobodnie pracując w takich warunkach. Na sesji narzeczeńskiej jest z Wami tylko fotograf, który odpowiada nie tylko za zdjęcia, ale też za dobrą atmosferę i nastrój w czasie spotkania. Sesja narzeczeńska to coś w rodzaju Waszej randki. Może to być wyjście do lasu, parku, kawiarni czy wspólny spacer po mieście. Ważne abyście czuli się swobodnie. Czas zdjęć to Wasz czas. Zajmujecie się sobą, rozmawiacie, żartujecie, przytulacie, a fotograf dokumentuje Wasze gorące uczucie. Cały czas jesteście ze sobą blisko, dzięki czemu powstałe zdjęcia będą intymne i czułe.

Przydatne zdjęcia

Końcowym efektem sesji zdjęciowej będą piękne, pełne miłości fotografie. Będziecie mogli oprawić je w ramki lub powiesić na ścianach w Waszym wspólnym mieszkaniu. Coraz więcej par wykorzystuje fotografie na kartkach „Save the date”, w zaproszeniach ślubnych czy dekoracjach weselnych. Album ze zdjęciami narzeczeńskimi można wręczyć rodzicom w ramach podziękowań na przyjęciu weselnym. Rodzice najbardziej ze wszystkiego pragną szczęścia swoich dzieci, więc oglądanie fotografii ukazujących Waszą miłość i radość może być dla nich wspaniałym prezentem.

Większość osób nie ma doświadczenia w zachowaniu przed obiektywem, dlatego sesja narzeczeńska może pomóc Wam w oswojeniu się z aparatem przed ślubem. Po pierwszej profesjonalnej sesji obecność fotografa w dniu Waszego ślubu nie powinna już być w żadnym stopniu stresująca. Będzie ją przecież wykonywać osoba, którą poznaliście i polubiliście, co do której macie pewność, że uwieczni Wasz ślub najpiękniej jak to możliwe.

Sesja narzeczeńska to świetna inwestycja. Z każdym rokiem zdjęcia będą nabierać dla Was większej wartości i z sentymentem będziecie do nich wracać. Zamiast wyjść do kina, na kręgle czy do restauracji, warto więc umówić się z fotografem. Spotkanie z pewnością zaowocuje wspaniałą i niepowtarzalną pamiątką.

Zobacz także

Komentarze