czym obsypać młodą parę Praktyczne

Czym zamiast ryżu obsypać młodą parę?

Ryż wchodzi we włosy i w różne zakamarki ubrań, potem ciężko go wyjąć, jest denerwujący i mało romantyczny! Czym obsypać młodą parę, aby wyszło pięknie?

Zamiast ryżu mogą to być płatki kwiatów lub confetti. Można puścić bańki mydlane lub zapalić zimne ognie. Można też, na wzór zagranicznych ślubów, użyć specjalnych różdżek wykończonych dzwoneczkami i tasiemkami – też da fajny efekt.

Jak przekonać gości?

Aby dać Waszym gościom do zrozumienia, że wolicie inne rozwiązanie niż ryż, przygotujcie co trzeba i umieśćcie w miejscu ceremonii, np. obok wyjścia na stoliku lub w wiklinowym koszu (można też poprosić świadków, aby pod koniec ślubu rozdali je gościom). Niektóre z nich to szczególna atrakcja dla dzieci (np. bańki), więc młodsza część gości będzie zachwycona. Pary, które zatrudniają na swój ślub konsultanta ślubnego będą miały ten „problem” z głowy – wedding planner na pewno zadba o to, aby podczas wyjścia nowożeńców z kościoła nie pojawił się niechciany ryż.

walentynki Image Banner 750 x 200

Przy ślubach odbywających się wieczorem, kiedy robi się już ciemno, ciekawy efekt osiągniecie dzięki zimnym ogniom. To chyba jedna z piękniejszych atrakcji zwłaszcza na ślub odbywający się zimą – w okolicach świąt lub Nowego Roku.

Dokonując wyboru na to czym obsypać młodą parę, czyli Was, zwróćcie również uwagę na to, po czym zostanie największy bałagan. Nikt nie martwi się rozsypanym ryżem i confetti, za to problem zostawia urzędnikom i księżom. Płatki kwiatów także zostawią po sobie nieporządek, choć rozsypane płatki na pewno łatwiej znieść niż confetti – przynajmniej same się rozłożą.

No i piękne zdjęcia z wyjścia pary młodej z kościoła lub urzędu gwarantowane!

1. Bańki mydlane

zamiast ryzu 5
Fot. Oana Sweeney

źródło: http://www.colincowieweddings.com/

 

2. Papierowe confetti

zamiast ryzu 3
Fot. Tiara Photographie

źródło: http://www.lafianceedupanda.com/

 

3. Płatki kwiatów

 

4. Różdżki

 

5. Zimne ognie

zamiast ryzu 2

źródło: http://cpbride.com/

 

Zdjęcie główne: 2 Brides Photography

Zobacz także

Komentarze