5393 Wydarzenia

Czwarta edycja targów Silesia Wedding Day

To już czwarty raz, kiedy fotografka Kasia Pyrchała i wedding plannerka Gabrysia Nikiel (właścicielka agencji ślubnej BeMyWife) organizują jedne z fajniejszych targów ślubnych w Polsce! Również i tym razem targi Silesia Wedding Day odbędą się w Fabryce Porcelany o zachwycającym industrialnym wnętrzu, które zaaranżowane zostanie w stylu boho.

Silesia Wedding Day po raz czwarty

Podczas poprzednich edycji organizatorki udowodniły, że zawsze starannie dobierają wystawców, kładąc duży nacisk na jakość ich usług. Wśród usługodawców znajdziecie tylko te firmy (przewidzianych jest ich 60), które w opinii Kasi i Gabrysi spełniają to kryterium oraz których oferta obejmuje piękne i oryginalne pomysły. Za sprawą takich firm Wasz ślub i wesele będą wydarzeniem niezapomnianym na miarę pięknych zagranicznych uroczystości.

Targi Silesia Wedding Day mają nietypową, ale modną ostatnio formę – firmy nie izolują się w białych boksach, a odwiedzający nie są zasypywani stertą ulotek (zamiast tego, otrzymacie drukowany katalog z listą wystawców i ich ofertami, a także z inspiracjami ślubnymi). Cukiernie i cateringi pozwalają degustować swoje wyroby. A jeśli w trakcie zwiedzania odwiedzających dopada głód, mogą odpocząć i posilić się w specjalnej strefie chillout w Bistro Prodiż.

Data – 29/10/2017, start o godz. 11.00

Wstęp – 5 zł

Strona targów na Facebooku – Silesia Wedding Day

Wydarzenie na Facebooku – Silesia Wedding Day 4 – targi ślubne w Fabryce Porcelany

Na potrzeby promocji targów powstała piękna sesja boho – kilka zdjęć możecie obejrzeć poniżej, resztę pokażemy Wam niedługo.

Organizacja targów: Katarzyna Pyrchała|Organizacja targów: BeMyWife|Film: Nazajutrz

Zobacz także

Komentarze