burgundowe wesele Sesje stylizowane

Burgundowa inspiracja w Szybie Bończyk

Zawsze, kiedy zdjęcia podsyła nam fotografka Katarzyna Pyrchała lub konsultantka ślubna – Gabriela Nikiel (właścicielka agencji BeMyWife) mamy pewność, że to będzie fajny i ciekawy materiał. Kasia i Gabrysia współpracują ze sobą przy różnych projektach, więc podejrzewamy, że na tym ich wspólne planowanie sesji stylizowanych się nie skończy. Jak widać, współpraca ta jest bardzo owocna, skoro powstają tak piękne projekty, jak dzisiejszy pomysł na burgundowe wesele.

Pomysł na burgundowe wesele

Zdjęcia do sesji „Złoty Szyb” odbyły się w klimatycznym Szybie Bończyk, gdzie stare miesza się z nowym, industrialne z eleganckim. To propozycja trzech różnych stylizacji dla panny młodej, którą ubrała projektantka Patricia Szlazko. Wszystkie zaprezentowane suknie są lekkie i po prostu piękne, a każda z nich w innym stylu. Modelka miała na sobie również oryginalną biżuterię wykonana przez Dolinę Akacji – spinkę w kształcie motyla i ciekawy naszyjnik. Makijaż wykonała firma Pomadka i Puder a fryzury (do każdej sukni inną) Kamila z salonu Konrad Nożycoręki.

Dodatki, które budują atmosferę

Cała sesja utrzymana została w klimacie lekkiej i swobodnej elegancji osadzonej w industrialnym wnętrzu. Kompozycje kwiatowe i zielone girlandy na to burgundowe wesele przygotowała pracownia Kwiat Melanii Wedding Dream Consultants a dekoracji z różnego kształtu butelek użyczyło Wedding Drinks. Kolory dominujące to bordo, złoto i ciemna zieleń pochodząca z botanicznych aranżacji.

Ciekawym pomysłem jest plan stołów umieszczony na pięknym lustrze w zdobionej ramie. Całą papeterię utrzymaną w złotej kolorystyce i ozdobionej piękną czcionką przygotowało Lili Vanili, w tym wspomniany plan usadzenia gości. Słodkie stoły to zwykle jedna z naszych ulubionych części sesji stylizowanych oraz reportaży – małe słodkie cudeńka są obowiązkowym elementem przyjęcia weselnego zaplanowanego od a do z, gdzie nacisk kładzie się na detale. Słodki stół wraz ze świetnym minimalistycznym tortem przygotowała pracownia Miss Cupcake.

Bardzo nam odpowiadają dobrane kolory i cała stylistyka tej sesji. Utrzymana jest w ciepłych barwach, a do tego nieco eklektyczna. Z jednej strony romantyczna i elegancka, z drugiej – swobodna i organiczna. Złote detale i burgundowe kwiaty ożywiają wnętrze i aranżację stołu. Jesteśmy zachwyceni!

Fotografia: Katarzyna Pyrchała|Koordynacja i wsparcie sesji: BeMyWife|Miejsce: Szyb Bończyk|Kwiaty: Kwiat Melanii Wedding Dream Consultants|Butelki: Wedding Drinks|Tort i słodkości: Miss Cupcake|Papeteria: Lili Vanili|Suknie: Patricia Szlazko Designer|Biżuteria: Dolina Akacji|Makijaż: Pomadka i Puder|Fryzury: Konrad Nożycoręki
Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze