bukiety ślubne z róż i hortensji Inspiracje

Bukiety ślubne z róż

Przedstawiamy Wam garść inspiracji na bukiety ślubne z róż – czarującymi i szlachetnymi kwiatami o delikatnym zapachu. Jak zobaczycie na zdjęciach w galerii naszych ślubnych inspiracji, chyba nie ma zestawienia, z którym róże komponowałyby się źle, bo we wszystkich tych bukietach wyglądają po prostu pięknie. Niezależnie od tego, czy będą dominować w całej kompozycji, czy tylko pełnić funkcję dodatku, są tak uniwersalne, że dopasują się do wszystkiego.

Bukiety ślubne z róż – na jaki ślub?

Róże są klasyczne i eleganckie, nigdy chyba nie wyjdą z obiegu, bo bardzo dobrze sprawdzają się na ślubach. Od lat różom towarzyszyła gipsówka i choć dzisiaj jest ona bardzo modna, to poza nią w różanych kompozycjach występują również inne kwiaty. Często widuje się je w towarzystwie hortensji, czy piwonii i w luźnych kompozycjach, jakby panna młoda sama przed chwilą ścięła kwiaty w ogródku i samodzielnie ułożyła z nich bukiet. Zatem, choć bukiety ślubne z róż to wybór idealny przede wszystkim dla klasycznych i eleganckich panien młodych, mile widziane są po prostu niemal wszędzie.

Dzisiejsza galeria inspiracji to bukiety w różnym stylu, kolorze i wielkości. Od klasycznego i regularnego Bidermayera po nieregularne luźne i duże wiązanki.

chevron-right chevron-left

Zobacz także

Komentarze