bukiety ślubne z anemonów Inspiracje

Bukiety ślubne z anemonów

Anemony to w ostatnim czasie kwiaty bardzo popularne wśród panien młodych. Najbardziej nam znane są te z charakterystycznym czarnym środkiem, choć występują również w wersji ze środkiem żółtym. Dostępne są w wielu kolorach: czerwonym, białym, niebieskim, purpurowym. Rosną od jesieni do późnej wiosny i te w białym kolorze pięknie prezentują się zimą. No i podobno stworzyła je bogini Wenus! Bukiety ślubne z anemonów są bardzo pożądane przez panny młode, ponieważ są naprawdę piękne, nietypowe.

Bukiety ślubne z anemonów

Kontrastujący z resztą czarny środek anemonów sprawia, że kwiaty są bardziej wyraziste. To także mała szansa do tego, aby do ślubnych aranżacji i stylizacji dodać nieco czerni – koloru bardzo eleganckiego, klasycznego, który jednak nie znajduje większego zainteresowania na ślubach i weselach, głównie chyba przez przesądy i przekonania.

Monochromatyczne bukiety wykonane z samych anemonów mają swój urok i są eleganckie. Sprawdzają się też w luźnych romantycznych i rustykalnych kompozycjach, jako dodatek do reszty kwiatów.

Zdjęcie główne: Vue Photography

chevron-right chevron-left

Zobacz także

Komentarze