botaniczna sesja Sesje stylizowane

Botaniczna sesja w minimalistycznym stylu

Dzisiejsza botaniczna sesja, którą sfotografowała Paulina działająca pod marką Paulina Weddings jest dla nas wyjątkowa. Długo czekaliśmy, aż fotografka będzie mogła udostępnić nam zdjęcia, które urzekły nas od pierwszego wejrzenia. Fotografie są jasne, estetyczne i minimalistyczne, a to nam się bardzo spodobało. Wszystko jest bardzo spójne i gustowne, czyli tak, jak lubimy najbardziej.

Botaniczna sesja i jej piękne detale

Panna młoda o delikatnej urodzie wygląda zjawiskowo we wszystkich stylizacjach, które zaproponowały twórczynie tego projektu. Eteryczne dwuczęściowe sukienki są bardzo oryginalne i jednocześnie subtelne, kobiece. Niektóre z nich to projekty dla odważnych panien młodych, które nie boją się odsłonić nieco ciała. Bluzki i spódnice zamiast tradycyjnych krojów sukni to jeden z najnowszych trendów w modzie ślubnej i na pewno w najbliższym czasie zyska jeszcze bardziej na popularności.

Luźne fryzury i lekki makijaż to zasługa Laury Karaś, która świetnie dopasowała je do urody modelki. Rozpuszczone włosy, niskie upięcia, potargane kosmyki ozdobiły piękne i delikatne ozdoby do włosów Decolove. Lekkie opaski w kwiatowe motywy, wiązane białą wstążką, tworzą zgrany duet z pięknymi sukienkami z Atelier Twardowska.

Oprawa w przypadku tej sesji nie mogła być inna. Aranżacja florystyczna przygotowana przez Kasię Pawluk z Kwiatowego Atelier to białe kwiaty i dużo, dużo zieleni. To luźne kompozycje, które idealnie pasują do charakterystycznej panny młodej oraz do minimalistycznego wnętrza.

Ciekawym dodatkiem do tej sesji są betonowe doniczki wykonane przez firmę Grow Raw, które mogą posłużyć jako podziękowania dla gości. Prezenty z roślinek są ostatnio bardzo popularne i naszym zdaniem, to jeden z fajniejszych pomysłów na podziękowanie gościom za przybycie. Jeśli jeszcze dodać do tego betonową doniczkę, prezent na pewno stanie się jeszcze bardziej oryginalny.

Minimalizm i harmonia

Ta botaniczna sesja, tak piękna w swej prostocie, dowodzi tego, że mniej znaczy więcej. Minimalizm i harmonia (która panuje tu pomimo luźnej aranżacji) są dobrym początkiem w planowaniu oprawy ślubu i wesela. Mamy nadzieję, że tak pięknych projektów i zdjęć będzie coraz więcej.

Fotografia: Paulina Weddings|Sukienki: Atelier Twardowska|Opaski: Decolove|Kwiaty: Kwiatowe Atelier|Makijaż i fryzura: Laura Karaś Make Up|Betonowe doniczki: Grow Raw
Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze