rustykalny ślub Reportaże & filmy

Blanka & Jarek, rustykalny ślub z nutą elegancji

O tym, że piękne i dopracowane detale tworzą atmosferę ślubu i wesela nie trzeba nikogo przekonywać. A na potwierdzenie tej teorii mamy piękny rustykalny ślub, pełen cudownych dodatków, który na zdjęciach uwieczniła firma Margografia. Blanka i Jarek postawili na motywy sielskie, które w połączeniu z lekką elegancją narzuconą głównie przez ich stylizację dały efekt subtelnej i gustownej uroczystości.

Rustykalny ślub z nutą elegancji

Chyba najpiękniejsze kadry przypadły zjawiskowej pannie młodej. O luźną fryzurę Blanki (do której z resztą świetnie pasuje wianek) zadbał Hair Room Jadwigi Bugaj a o makijaż Wodzia make-up story. Ciekawym akcentem jest długość sukni, którą wyróżnia oryginalność oraz nawiązanie do mody lat 50-tych i 60-tych i kultowej już chyba filmowej kreacji Audrey Hepburn, która miała na sobie suknię ślubną tej samej długości. Jej dużą zaletą jest także to, że odsłania piękne szpilki!

Świetny wianek i bukiet to zasługa pracowni BeDeko, która przygotowała także oprawę dekoratorską i florystyczną miejsca uroczystości. Rustykalne dodatki w postaci drewnianych krążków, jutowego bieżnika i sznurka oraz świeczników stworzyły ciepły sielski klimat. W podziękowaniu za przybycie, goście otrzymali pięknie zapakowane i opisane słoiczki miodu. To naszym zdaniem jeden z fajniejszych i przydatnych prezentów, jakie można ofiarować gościom.

Romantyczny róż i sielskie dodatki

Planując swój ślub i wesele, para starała się zachować spójność we wszystkich elementach uroczystości. Ceremonia odbyła się w drewnianym kościele, a następnie przyjęcie w drewnianej Witkowej Chacie (Hotel Witek). Zamówiona została odpowiednia papeteria (Papierowe Marzenia) nawiązująca stylem do dnia ślubu a także prosty, ale efektowny tort ozdobiony truskawkami, malinami i jagodami, który przygotowała Manufaktura Ciast i Tortów. Romantyczności dodał jasny róż, który wpleciony został w stylizację pary, a także w dekoracje.

Blanka, która jest konsultantką ślubną i właścicielką agencji Cinnamon Stories, sama zorganizowała i skoordynowała swój ślub. Nic więc dziwnego, że tak pieczołowicie zostały dobrane detale a wszystko robi wrażenie dopracowanego i dobrze przemyślanego.

Fotografia: Margografia|Organizacja i koordynacja: Cinnamon Stories|Miejsce: Hotel Witek|Dekoracje i kwiaty: BeDeko – kwiatowe atelier|Papeteria: Papierowe Marzenia|Tort: Manufaktura Ciast i Tortów|Suknia: MissCherie Salon Ślubny Tarnów|Makijaż: Wodzia make-up story|Fryzura: Hair Room Jadwiga Bugaj
Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze