balony na weselu Inspiracje

Balony na weselu – hit czy kit?

Balony wracają na salony w całkiem innej i ciekawszej odsłonie i mogą ładnie prezentować się nawet na eleganckich przyjęciach weselnych. Bardzo podoba mi się pomysł przywiązania do balonów koronkowej wstążki lub girlandy z kwiatów zamiast tradycyjnej tasiemki. W zależności od efektu końcowego, balony na weselu mogą wyglądać rewelacyjnie, jako coś zupełnie odmiennego i alternatywnego do tradycyjnych dekoracji. Mało tego, mają w sobie coś z dobrej zabawy, imprezy – coś, co odejmuje weselu nieco powagi i dodaje lekkości.

Jak wykorzystać balony na weselu?

Jednym z ciekawszych zastosowań balonów jest zastąpienie nimi tradycyjnych winietek – można wypisać na nich imiona gości i tak podpisane przyczepić do krzeseł.

To również ciekawy motyw w sesjach plenerowych i narzeczeńskich  – jeśli podejdzie się do tematu na luzie i spontanicznie, można z balonami poszaleć i wymyślić całkiem ciekawe ujęcia.

Jeszcze do niedawna balony na weselu nie kojarzyły się dobrze. Dostały jednak od postępowych dekoratorów nowe życie i wniosły do weselnych dekoracji nieco świeżości.

chevron-right chevron-left

Zobacz także

Komentarze