targi ślubne w Poznaniu Wydarzenia

Back to Nature, pierwsze takie targi ślubne w Poznaniu

„BACK TO NATURE – wracamy do natury. Odchodzimy od powszechnie przyjętych norm i utartych schematów obowiązujących podczas organizacji ślubu i przyjęcia weselnego. Udowadniamy, że można inaczej! Zbliżmy się do natury, zatrzymajmy na chwilę, zastanówmy się – co w tym dniu jest najważniejsze.”

5068
Fot. Agata Grządzielska
5066
Fot. Agata Grządzielska

Pierwsze alternatywne targi ślubne w Poznaniu

Po tak zachęcającym wstępie do opisu targów Back to Nature nie można nie skorzystać z ich oferty. Jeśli mieszkacie w okolicach Poznania, polecamy Wam gorąco to wydarzenie – z pewnością spotkacie tam tylko te firmy, które tak samo jak Wy, drogie pary, cenią dobrą jakość, wysoki standard i, przede wszystkim, indywidualność i swobodę w podejmowaniu decyzji co do doboru Waszych wymarzonych wykonawców z branży ślubnej.

5067
Fot. Agata Grządzielska
5064
Fot. Agata Grządzielska

To spotkanie, które w jednym miejscu ma skupić ciekawych twórców, wyróżniających się na tle innych alternatywnym podejściem do ślubów. Atmosferę stworzy nie tylko ciekawa oferta wystawców, ale także piękne miejsce, w którym odbędą się targi, tj. Folwark Wąsowo. Cisza, spokój i bliskość natury będą sprzyjały nastrojowości targów, co pozwoli Wam wczuć się w klimat Waszego wymarzonego ślubu.

Wydarzenie zaplanowane jest na 2 kwietnia, godz. 12.00-18.00. Wstęp jest bezpłatny. Więcej informacji możecie znaleźć na oficjalnych stronach targów: Facebooku oraz Instagramie.

5065
Fot. Agata Grządzielska
5063
Fot. Agata Grządzielska
5062
Fot. Agata Grządzielska
5061
Fot. Agata Grządzielska
5060
Fot. Agata Grządzielska
Fotografia i organizacja: Agata Grządzielska|Kwiaty i organizacja: Pracownia Zieleni|Miejsce: Folwark Wąsowo|Suknia: Atelier Lawenda|Opaska: Capilli|Dekoracje: Fabryka Marzeń|Dekoracje: ASA Wypożyczalnia Dekoracji|Makijaż: Paulina Frątczak

Zobacz także

Komentarze