jesienna panna młoda Sesje stylizowane

Autumn Symphony, jesienna sesja stylizowana

Mamy dzisiaj dla Was stylizowaną sesję plenerową autorstwa Eleny Matiash, której zdecydowaną bohaterką jest jesienna panna młoda. Ciepłe kolory i niesamowita stylizacja są dowodem na to, że śluby zawierane jesienią nie muszą być skazane na smutne szarości. A jeśli do tego fotograf umiejętnie uchwyci piękno tej pory roku, nie będziecie w ogóle pamiętać, że przeszkadzał Wam deszcz, wiatr, zimno i brak słońca.

Jesienna panna młoda

Piękne kwiaty, pomarańczowo-żółte lasy, parki i góry sprawiają, że śluby jesienne mają nostalgiczny klimat a jednocześnie są bardzo ciepłe w odbiorze. Zdjęcia Eleny są pełne ciepła i jesieni. Mamy piękną pannę młodą w cudownym mięsistym jesiennym wianku i zwiewnej sukience – zestawienie idealne! Wszystko bardzo subtelne i delikatne. Fotografka umiejętnie uchwyciła romantyczność tej chwili, a sama panna młoda wręcz olśniewa. Każdy element tej stylizacji jest po prostu piękny, a każda z osób zaangażowanych w ten projekt uczyniła z niego naprawdę świetny portret pary młodej.

Fotografia: Elena Matiash|Suknia: Atelier Juda-Pietkiewicz|Kwiaty: Jeżynowe Pole|Makijaż: Justyna Wróbel|Włosy: Betii Wi|Modele: Mariia Markova, Vladimir Marahovsky
Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze (1)