naturalny reportaż ślubny Reportaże & filmy

Asia & Piotrek, reportaż ślubny

Lubimy śluby tradycyjne, ale dla równowagi lubimy też takie, w których łamie się stereotypy. I lubimy pary, które pokazują, że ślub to wcale nie wydarzenie, na którego punkcie należy wariować. Oglądając naturalny reportaż ślubny Asi i Piotrka, mamy wrażenie, że to właśnie taka para, która do własnego ślubu podeszła dość spokojnie i (naturalnie) potraktowała je jako ważne wydarzenie w swoim życiu, ale bez pompy i z rozwagą.

Naturalny reportaż ślubny z energetyzującą żółcią

Asia wyglądała po prostu pięknie. Bardzo lubimy takie stylizacje. Jej sukienka była romantyczna, lekka i idealnie pasowała do całości uroczystości. Na miejsce przyjęcia para wybrała Stodołę Wszystkich Świętych (zwana również Oczyszczalnią), która swoim designem i ciekawym wnętrzem wymusza oszczędne i naturalne dekoracje. Jest organicznie a jednocześnie elegancko. Od dawna nie mogliśmy przekonać się do żółci na weselu i ciężko było nam znaleźć dla niej miejsce. Asia i Piotrek zainspirowali nas i teraz już wiemy, że ten kolor wygląda wyśmienicie w połączeniu z ziołami i stylem rustykalnym.

Pomysł z puszczeniem przez gości balonów z życzeniami jest ciekawą i oryginalną atrakcją, dobrym pomysłem na poznanie się i rozładowanie emocji na początku wesela. Jest też świetną alternatywą dla znanych nam wszystkim zabaw weselnych, jeśli nie lubicie tego typu rozrywek. No i wygląda bardzo efektownie i fajnie wychodzi na zdjęciach.

Autorem tego reportażu jest Michał Najberg, właściciel Vasco Images. Zdjęcia, jak zwykle, są bardzo przemyślane i wręcz estetyczne, co uważamy za ich dużą zaletę.

Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze