inspiracja na ślub zimą Sesje stylizowane

Artystyczna inspiracja na ślub zimą

Pomimo tego, że ta sesja zrobiona została w marcu, a więc na przełomie zimy i wiosny, a do tego na niektórych kadrach pojawiają się bazie, lubimy myśleć o niej jak o typowo zimowej. Szarości i odcień niebieskiego są świetnym wyborem na ślub o tej porze roku. Zauroczyła nas artystyczna i wręcz teatralna sceneria z masą pięknych dodatków, a obok oryginalnej aranżacji i nietypowych stylizacji po prostu nie da się przejść obojętnie. To świetna i oryginalna inspiracja na ślub zimą dla odważnych par.

Niekonwencjonalna inspiracja na ślub zimą

To pomysł na niekonwencjonalną i trochę ekscentryczną oprawę uroczystości, nawiązującą do artystycznej cyganerii z przełomu XIX i XX wieku. Długa spódnica i szary welurowy top oraz ozdoba do włosów z piórkiem dodają modelce lekkiej nuty nonszalancji. Podobnie w przypadku pana młodego, którego nietypowy strój tworzy fular, postawiony kołnierz i welurowa marynarka. Wszystko to jest ze sobą niesamowicie spójne i bardzo przekonujące.

Poza ciekawą parą, atmosferę tej sesji tworzy też niesamowita sceneria. Dodatki takie, jak tkaniny, świece, malowidła, stojące pod ścianą płótna, sztaluga sprawiają, że miejsce wygląda jak stara pracownia artystyczna. Jest w niej trochę artystycznego nieładu i sporo romantyczności. Wszystko zostało utrzymane w tej samej kolorystyce – dominują szarości i biel.

Minimalistyczny tort udekorowano pomysłowo delikatną wstążką i gałązkami bazi. Bazie pojawiły się także w towarzystwie tulipanów, anemonów i sukulentów w pięknym bukiecie. Wiązanka to swobodny miks kwiatów przewiązanych tasiemkami w pudrowym niebieskim kolorze, który nawiązuje do przełomu zimy i wiosny.

Te piękne klimatyczne zdjęcia są efektem pracy Studia Słoń i powstały w ramach warsztatów organizowanych przez duet ukraińskich fotografów działających pod marką Anna & Alex. Fotografie podobają nam się nie tylko ze względu na ciekawą i oryginalną tematykę, ale również dlatego, że doskonale uchwyciły zaproponowaną atmosferę artystycznej cyganerii. Studio Słoń nie zapomniało o budujących klimat detalach (tasiemki, gałązki, świece, światło…), ale również poświęciło sporo uwagi parze wyposażając nas w piękne kadry.

Wszelkie cudowne dekoracje i kwiaty, a także miejsce zapewniła zlokalizowana w Kijowie pracownia In Love.

Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze