sesja narzeczeńska jesienią Sesje narzeczeńskie

Ania & Krzysiek, sesja narzeczeńska

Piękne zdjęcia z sesji plenerowej można mieć nie tylko latem – każda inna pora roku jest do tego dobra, bo każdą można wykorzystać na swój sposób. Sesja narzeczeńska jesienią zapewni Wam niesamowite światło i piękną scenerię, o czym świadczy dzisiejszy materiał.

Uroki jesieni to ciepłe kolory i niesamowite słońce, które tak, jak na poniższych zdjęciach autorstwa Łapaczy Wspomnień tworzą niesamowitą, trochę nostalgiczną atmosferę.

Słoneczna sesja narzeczeńska jesienią

Ania i Krzysiek to para z charakterem i już na pierwszy rzut oka wiadomo, że słodkie i klasyczne rozwiązania to nie ich bajka. Za to dobrze odnaleźli się w jesiennej scenerii, w  żółto-niebieskim krajobrazie, z którym współgrają zdecydowane kolory ich garderoby. Dużo ciepła i ciekawe kadry, a do tego zniżające się już słońce dodają tej sesji ciekawego charakteru – jest oryginalnie, romantycznie i wręcz uczuciowo.

Choć specjalistami w fotografii nie jesteśmy, to jednak pewne rzeczy potrafimy zauważyć i docenić. Ta sesja podoba nam się bardzo głównie ze względu na ciepło i efektownie wykorzystane słońce. Czas wczesnej jesieni jest po prostu idealny na tego typu sesję, a efekt, jaki Łapacze Wspomnień osiągnęli ostatnimi ujęciami zrobionymi podczas chowającego się już słońca, jest po prostu świetny. Czyste błękitne niebo, pożółkła przyroda i słońce odbijające się w tafli wody – jesteśmy gdzieś w zawieszeniu między latem a jesienią i jest po prostu pięknie.

Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze