kameralny ślub Reportaże & filmy

Aleksandra & Kamil, reportaż ślubny

Patrząc na tę parę młodą można na pierwszy rzut oka odnieść wrażenie, że czeka nas reportaż ociekający luksusem – Aleksandra w ekskluzywnej sukni polskiej marki La Mania i Kamil w garniturze od Armaniego. Tym czasem okazuje się, że to kameralny ślub i rodzinne mini-przyjęcie w bardzo urokliwym miejscu – tak ładnym i ciekawym, że świetnie broni się bez żadnych dekoracji. Bo jeśli przyjrzycie się dokładnie to zauważycie, że dekoracji weselnych wielu nie ma – w oczy rzucają się tylko białe kwiaty podczas ceremonii oraz na stołach i białe żurawie origami, które panna moda robiła samodzielnie razem ze znajomymi.

Kameralny ślub – rodzina i przyjaciele

Bukiet ślubny Aleksandry to róże kupione przez nią samą na giełdzie kwiatowej dzień wcześniej. Jesteśmy pod wrażeniem jak pomimo rezygnacji z typowych ślubnych i weselnych elementów udało się Oli i Kamilowi utrzymać odpowiedni poziom tej uroczystości oraz klimat. Mamy wrażenie, że to taki ślub, w którym najbardziej liczą się najbliżsi i relacje z nimi a typowa ślubna bajka zeszła na drugi plan.

Za te piękne zdjęcia dziękujemy Studiu Słoń.

Styl: elegancki
Fotografia: Studio Słoń|Miejsce: Flaming&Co|Suknia: La Mania|Makijaż: Karolina Łata|Garnitur: Armani|Kwiaty: kupione na giełdzie kwiatowej
Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze