rustykalny ślub Reportaże & filmy

Aga & Kris, rustykalny ślub

Pięknie i trochę przewrotnie – tak w skrócie można opisać rustykalny ślub i wesele Agnieszki i Krzyśka. To skrót bardzo duży, bo wrażenia, jakie para zapewniła sobie i swoim gościom musiały być niezapomniane. Wszystko piękne, przemyślane i konsekwentne, a do tego uśmiech i pozytywna energia bijąca od nowożeńców sprawiają, że oglądając piękne zdjęcia autorstwa Studia Słoń wiadomo, że nawet brak ładnej pogody nie popsuł atmosfery uroczystości. Konsekwentnie utrzymany styl i kolorystyka od razu rzucają się w oczy. Aga i Kris zatrudnili najlepsze firmy z branży ślubnej, jednak wiele rzeczy Agnieszka postanowiła wykonać samodzielnie, np. część papeterii, a to z pewnością dodało uroczystości dużo indywidualnego charakteru.

Rustykalny ślub w plenerze

Rustykalny ślub (a po nim również wesele) Agi i Krisa odbył się na terenie Osady Młyńskiej z piękną girlandą ze wstążek i kwiatów bawełny w tle. Osobistym i elementem ceremonii było wspólne przesypywanie do jednego słoika różowego i niebieskiego piasku – świetny pomysł na symboliczne zwieńczenie ceremonii i swojego rodzaju atrakcję dla przyglądającym się temu gościom.

Masa ciekawych dodatków, tabliczki kierujące na miejsce uroczystości, polne kwiaty, wstążki i wiele innych rzeczy – wszystko to wygląda po prostu zjawiskowo, tworzy bardzo spójną całość. Nawet pan młody wygląda rustykalnie dzięki lnianemu garniturowi i drewnianej muszce.

Swobodnie i na luzie

Agnieszka i Krzysiek zdecydowali się na krótką sesję poślubną jeszcze w dniu uroczystości – ujęcia na siedziskach z siana z kryształowym żyrandolem są trochę bajkowe i przypominają sesje z amerykańskich ślubów. To miejsce wręcz idealne na ceremonię w plenerze.

Można odnieść wrażenie, że choć Aga i Kris przygotowali ślub i wesele z troską o najmniejsze detale, to z drugiej strony podeszli do wszystkiego na luzie – stąd m.in. tenisówki na nogach Agnieszki zamiast tradycyjnego obuwia, czy lekki garnitur Krzyśka. W przygotowaniu uroczystości pomogła im agencja Agaya, która w naszym odczuciu spisała się po prostu znakomicie.

Fotografia: Studio Słoń|Miejsce: Osada Młyńska|Organizacja: Agaya Konsultanci Ślubni|Kwiaty: Lovely Day|Tort: Zielony Talerz|Papeteria: This One Day|Podziękowania dla gości: Mazur|Suknia: Mariella|Garnitur: Zara|Drewniana mucha: Oldschoollove
Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze