pomysły na sesję poślubną Inspiracje

5 sprawdzonych pomysłów na piękną sesję poślubną

Jeśli tylko posiadacie fundusze zróbcie sobie pełną sesję poślubną, np. w plenerze. To idealny moment na to, aby do zdjęć przemycić trochę swoich pasji i marzeń i po prostu tego, co lubicie. To również okazja do tego, aby zrobić coś szalonego, niezapomnianego, co da Wam sporo zabawy i pięknych wspomnień. A jeśli jeszcze do tego zatrudnicie naprawdę dobrego fotografa ślubnego, który nawet z banalnej lokalizacji potrafi zrobić istne dzieło przyrody, zadowolenie z efektu będzie podwójne. Czym kierować się przy wyborze miejsca i tematu na sesję? Różnymi czynnikami, m.in. porą roku, warunkami pogodowymi, Waszymi upodobaniami i możliwościami. Jeśli nie macie pomysłu, przedstawiamy Wam pomysły na sesję poślubną, które na pewno się sprawdzą.

Sprawdzone pomysły na sesję poślubną

Morze

Pomysł może wydać się mało oryginalny, bo nadmorskie zdjęcia jakie zrobiono można już chyba liczyć w milionach. Jeśli jednak dobrze to przemyślicie (i nie koniecznie od razu poświęcicie sukienkę i garnitur), to może wyjść z tego coś naprawdę ładnego i eleganckiego. Możecie pomyśleć o ciekawych dodatkach w nadmorskim klimacie i wystylizować sesję na małą randkę na plaży.

Ogród botaniczny lub oranżeria

Ostatnio bardzo modne motywy roślinne, w tym tropikalne mogą znaleźć odzwierciedlenie w Waszej sesji poślubnej. Możecie wybrać miejsce pełne kolorowych kwiatów, lub spokojniejsze, z gęstą i wręcz ciemną zielenią. Ciekawie zaaranżowany ogród botaniczny lub oranżeria mogą stworzyć niesamowity klimat oraz dodać szczypty vintage i tajemniczości.

Łódka

To pomysł, który ostatnio mi się bardzo podoba, chyba ze względu na to, jak bardzo woda uspokaja i jak pięknie taka łódka wygląda, kiedy ozdobi się ją kwiatową girlandą. Zdjęcia o wczesnej godzinie lub przed zachodem słońca w urokliwym miejscu będą naprawdę piękną pamiątką.

Zima

To najbardziej bajeczna sceneria pod warunkiem, że spadnie śnieg. Zimowe sesje bez śniegu też mogą być piękne, ale te najpiękniejsze to jednak te w puszystej bieli. Pomysłów na realizację takich sesji jest sporo a najbardziej lubię te, które mają niewiele wspólnego z oklepaną już czerwienią (która kojarzy się z Bożym Narodzeniem).

Za granicą

Sesje poślubne zagranicą to ostatnio popularny trend – bilety lotnicze nie są drogie, więc niewielkim kosztem można zorganizować zdjęcia poza Polską w fajnej lokalizacji, którą zwyczajnie lubicie. Problemem czasem może okazać się przetransportowanie sukni ślubnej i garnituru, ale przy dobrej organizacji jest to przeszkoda do pokonania.

chevron-right chevron-left

Zobacz także

Komentarze (1)

  • ~Fleszka Studio Fotograf Częstochowa

    Podpisujemy się pod całym artykułem rękami i nogami. Warto wykonać spersonalizowaną sesję ślubną. Takie fotografie to cudowna pamiątka.