welon na ślubie Biżuteria, akcesoria, buty

5 powodów, dla których warto mieć welon na ślubie

Dla wielu panien młodych welon na ślubie to konieczność. Dla innych nie jest to ani istotny element ich stylizacji, ani praktyczny. Obecnie welon można zastąpić wieloma ciekawymi ozdobami do włosów, ale czy naprawdę dobrze jest z niego zupełnie rezygnować?

Poniżej 5 ważnych powodów, dla których jednak warto mieć welon na ślubie

1. Nieprawdą jest, że welon zarezerwowany jest tylko na tradycyjne śluby w stylu klasycznym, no i ewentualnie retro. Pracownie szyjące dodatki ślubne mają w ofercie welony różnego rodzaju, które można dobrać do stylistyki własnej uroczystości. Może być długi, koronkowy i romantyczny, a może być krótki i w kropki.

2. Welon na ślubie świetnie wychodzi na zdjęciach. Znacie te ujęcia, kiedy podczas ceremonii panna młoda klęczy i modli się a welon opada jej wokół twarzy i zakrywa ramiona? Albo kiedy fotograf uwiecznia moment wejścia do kościoła – jest piękna suknia, kwiaty i falujący welon, który przykrywa całą pannę młodą. Po prostu pięknie.

revitalash wlosy Image Banner 728 x 90

3. Jest bardzo stylowy. Dobrze dobrany nada jedynego w swoim rodzaju charakteru ślubnej stylizacji. Suknia ślubna bez welonu nadal jest suknią ślubną, ale… to welon jest najbardziej rozpoznawalnym atrybutem panny młodej. Zgodzicie się?

4. O ile suknię ślubną ciężko odziedziczyć po mamie czy babci ze względu na zmieniającą się modę, to z welonem jest łatwiej. To bardzo fajny pomysł, aby nawiązać do najważniejszych kobiet w swoim życiu i przenieść coś „starego„. Ewentualnie Wy możecie zachować swój welon i przekazać go kolejnym pokoleniom.

5. Ślub to chyba jedyne wydarzenie w życiu, które stwarza okazję do założenia welonu. Teoretycznie, to jedyna taka szansa, żeby poczuć się wręcz jak „książkowa” panna młoda.

Zdjęcie główne: Jose Villa

chevron-right chevron-left

Zobacz także

Komentarze